PP-67F-46241-00
Yamaha Timing Belt, V4 75-115 HP
In Stock
Details:
Product Group: Engine Parts
Product Sub Group: Timing Belts
Product brand: PROMT Parts
Product fitment brand: Yamaha
Supersedes : 18-15131
Description:
PP-67F-46241-00 Yamaha Timing Belt
Suits Yamaha:
• All listed serial ranges and codes (e.g., 67F-, 68V-, 6D9-, 6D7-, 68W-, etc.) where the valve timing belt applies