CM6U04525100Z
ZINC YAMAHA TD PLATE ANODE 6U0-45251-00
Ships Soon
Details:
Product Group: Anodes
Product Sub Group: Outboard Anodes
Product Sub Group 2: Plate
Product brand: Martyr
Environment: Salt Water Only
Product fitment brand: Yamaha
Description:
CM6U04525100Z - Zinc Anode - for salt water use. Not recommended for fresh water.
Dimensions:
Length: 228.60mm (9.000in)
Width: 129.54mm (5.100in)
Depth: 29.97mm (1.180in)